Kadro Sihirbazı Nedir?

Önemli bir maça çıkmak üzeresiniz ve oyuncu dizilişini, taktiksel hesaplamalar düşünüyorsunuz. İşte tam bu sırada Kadro Sihirbazımız sizin en büyük yardımcınız olacak. Kadro Sihirbazını kullanarak takımınıza ait oyuncuları belirleyebilir, Maç esnasında ki dizilişlerini kolayca oluşturabilirsiniz. Oluşturacağınız video sayesinde maçla ilgili planlarınızı sosyal medya üzerinden kolaylıkla paylaşabilirsiniz.Üstelik Kadro Sihirbazı bunları yaparken Facebook’ta sizin istemediğiniz bir paylaşımda bulunmaz.

 

Kadro Sihirbazı Nasıl Kullanılır?

Kadro Sihirbazı 3 adımdan oluşmaktadır. İlk önce sizden maç esnasında oynamayı düşündüğünüz diziliş şeklini istiyoruz. Platform içerisinde çeşitli dizilişler mevcuttur. Sıra geldi kadronuzu belirlemeye! Bu kısımda maçta oynayacak arkadaşlarınızı seçmeniz yeterli olacaktır. Videonuzu oluşturarak artık ne kadar güçlü bir takım olduğunuzu rakiplerinize gösterme vakti geldi!!

 Kadro Sihirbazı Facebook Bağlantısı için bilmeniz gerekenler

  • Kadro Sihirbazını kullanmak için Facebook bağlantısı zorunludur.
  • Kadro Sihirbazı sizden izinsiz asla Facebook duvarınızda paylaşımda ve istek göndermede bulunmaz.
  • Bağlantı esnasında sizden arkadaş listenize erişim ve Facebook duvarınızda paylaşma izni ister. Bunu istememizin nedeni ise oluşturacağınız diziliş videolarınızda sizlere kolaylık sağlamasıdır ve Kadro Sihirbazı sizin adınıza paylaşımda bulunamaz.

Haydi Başla!